1. 12 tiesų apie kūrybiškumą, kurių neišmokome mokykloje Tai Michael Michalko, garsių knygų apie kūrybinį mąstymą autoriaus, mintys. Šių metodų mokė „Fortune 500″ kompanijas, vyriausybines įstaigas bei daugelį kitų pasaulio organizacijų.
2. Kūrybingumas ir kūrybiškumo atpažinimas Profesorės Viktorijos Daujotytės pranešime, darytame  Lietuvos mokslų akademijos ir Nacionalinės moksleivių akademijos sesijoje,  kalbama apie tai, kaip svarbu žmonėms atskleisti savyje glūdinčias kūrybines galias ir kituose atpažinti kūrybiškumą.
3. Žinių įsiminti nebereikės Mičijo Kaku, Niujorko universiteto profesorius, garsėjantis išsipildančiomis prognozėmis fizikos, neurologijos mokslų bei aukštųjų technologijų srityse, leidinio „The New York Times“ pavadintas „vienu protingiausių žmonių“, teigia, kad „ateityje žmogaus mąstymo ir kitų gebėjimų liudytojai nebebus popieriniai, todėl kūrybingas mąstymas taps pagrindiniu švietimo sistemos elementu“.
4. Kaip ugdyti vaikų laisvę ir kūrybiškumą , Kaip ugdyti vaikų kūrybiškumą Pedagogai, dirbantys su ikimokyklinio amžiaus vaikais, galėtų rekomenduoti šią medžiagą tėvams. Tai idėjos, kaip ugdyti vaikų laisvę ir kūrybiškumą.
Mokėjimas mokytis